Natječaj

Gospodarska škola Čakovec namjerava sklopiti ugovor o nabavi opreme za hidroponski uzgoj u Republici Hrvatskoj koji će biti financiran sredstvima pomoći iz IPA programa Europske unije.

Proračunom je predviđena nabava plastenika za uzgoj povrća površine 400 m2, prekrivenog dvostrukom folijom za napuhavanje, s plinskim uređajima za grijanje, energetskom zavjesom i kompletnim elektro i hidro instalacijama, spremnim za priključenje na automatsko upravljanje. Od opreme u plasteniku, predviđena je nabava fertirigatora i kompleta za klasičnu hidroponiku za polovicu plastenika, dok će u drugoj polovici biti smještena oprema za floating uzgoj u bazenima. Predmet nabave su i pripadajući građevinski radovi, neophodni za postavljanje objekta. Uz to, u nabavu će biti uključena i sijačica s kompresorom i visokotlačni perač. Čitava nabava je sastavljena od 5 grupa (LOT-ova), na koje će se ponuđači moći i pojedinačno javiti.

Natječajna dokumentacija nalazi se u prilogu ove stranice (format pdf i Word).

Natječaj je objavljen 9. prosinca 2010. u Narodnim novinama.

Rok za dostavu ponuda bio je 10. siječnja 2011. do 11 h.

Obavijest o izboru najboljeg ponuđača na natječaju pročitajte u prilogu (datoteka 1. award_notice.doc).

Dodatne informacije ili pojašnjenja/pitanja biti će objavljena na ovoj stranici.

Europska komisija izvršno je tijelo Europske unije.

“Europsku uniju čini 27 zemalja članica koje su odlučile povezati svoja znanja, resurse i sudbinu. Zajednički su, tijekom razdoblja proširenja u trajanju od 50 godina, izgradile zonu stabilnosti, demokracije i održivog razvoja, zadržavajući pri tome kulturnu raznolikost, toleranciju i osobne slobode. Europska unija posvećena je dijeljenju svojih postignuća i svojih vrijednosti sa zemljama i narodima izvan svojih granica.“

“Ovaj projekt provodi se uz financijsku podršku Europske unije. Sadržaj publikacije isključiva je odgovornost Gospodarske škole i ne može se smatrati službenim stavom Europske unije.”