preskoči na sadržaj

Gospodarska škola Čakovec

Login

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji










    





 

DJELATNICI ŠKOLE

 

A.    Podaci o ravnatelju, stručnim suradnicima, njihovom radnom vremenu i mjestu rada

RB

Prezime i ime

Radno mjesto

Stupanj stručne spreme

Zvanje

1.

Vinko, Renato

 

ravnatelj

VSS

mag.ing.

2.

Kontrec-Horvat, Dijana

 

pedagoginja

VSS

dipl.def.-soc.ped.

3.

Višnjić, Zdenka

 

knjižničarka

VSS

dipl.bibliotekar, dipl. politolog

4.

Trstenjak, Petra

 

voditelj smjene

VSS

prof.geografije

5.

Kraljić, Ana

 

rehabilitatorica

VSS

mag. edukacijske rehabilitacije

 

B.     Podaci o nastavnicima

RB

Prezime i ime

Struka

1.

Blajda, Sabrina

dipl. ing. poljoprivrede

2.

Brumec, Luka

mag. oec.

3.

Bratuša Sarić, Danijela

dipl.ekonomist

4.

Bogdanović, Ana – Marija

mag.ing.tekstilne teh. i inženjerstva

5.

Borko, Paula mag. psihologije

6.

Bedić, Branka

mag.educ. sociologije, mag. educ. filozofije

7.

Cofek, Danijela

prof.povijesti i njemačkog jez. i književnosti

8.

Lisjak, Marija

bacc.ing.obuć.teh.

9.

Fric, Miljenko

dipl.ing.prometa

10.

Fučko, Kristijan

dipl.informatičar

11.

Geršak, Dunja

magistar biotehničkih znanosti

12.

Glavina, Vladimir

prof.tjelesnog odgoja

13.

Gregorić, Davorka

prof.hrv.-srpsk.jez. i jug.knjiž.

14.

Grkavac, Borna prof. fizičke kulture

15.

Jančec, Sanja

prof.povijesti i geografije

16.

Kalšan, Andreja

dipl.ing.agronomije

17.

Kocijan, Nives

stručna prvostup.predšk.odgoja, majstor frizer

18.

Koroš, Karmen

frizer

19.

Korunek, Katica

ing.odjevne tehnologije

20.

Kovačić, Martina

mag.psihologije

21.

Kovačić, Željka

mag.educ.matematike

22.

Kovačić, Smiljka

mag.ing.prometa

23.

Kralj, Jelena dipl.ing. poljoprivrede

24.

Krhač, Matija

dipl.ing.poljoprivrede

25.

Kuzmanović, Ranko

prof.tjelesnog odgoja

26.

Levačić, Romina

prof.kemije

27.

Makovec, Nikolina

majstor kozmetičar

28.

Masten, Vladimir

dipl.ing.poljoprivrede

29.

Mavrin, Irena

prof.matematike i fizike

30.

Mikolaj, Tatjana

prof.ruskog jezika

31.

Mihalic, Željka mag.educ eng jezika i knjiž. i informatike

32.

Mlinarić, Ivan

prof.obrane i zaštite

33.

Mlinarić, Ivica

mag.ing.prometa

34.

Močnik, Vedrana

prof.hrvat.jezika i književnosti

35.

Murk, Ivana

mag.ing.prometa

36.

Novak, Elvis

dipl.ing.sigurnosti/ing.poljoprivrede

37.

Novak, Stjepan

mag.informacijskih znanosti

38.

Novoselec, Mirjana

dipl.ing.biologije

39.

Perčić, Monika

prof.hrvat. jezika i književnosti

40.

Perin, Nevenka

majstor kozmetičar/pediker

41.

Posavec, Velimir

dipl.ing.elektrotehnike

42.

Prošev, Jadranka

ing.odjevne tehnologije

43.

Radek Sklepić, Maja

prof.geografije

44.

Radinović, Milan

dipl.ing.strojarstva

45.

Radošević, Karmela

mag.ing.hortikulture

46.

Rihtarec, Tamara

prof.biologije i kemije

47.

Roža-Kermeci, Ivana

prof.engl.jezika i književnosti i filizof.

48.

Serec, Zlatko

ing.za tekstil

49.

Siladi, Zvonimir

Dipl.ing.poljoprivrede

50.

Sklepić, Katja

prof.engleskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti

51.

Sternad, Nataša

prof.njemačkog jezika i kjiževnosti

52.

 Šafarić, Denis

 poljoprivredni tehničar

53.

Stunković, Vesna

dipl.inf.poljoprivrede

54.

Šantl, Dubravka

dipl.ing.tekstilne tehnologije

55.

Šarić, Ines

mag.lik.paed.

56.

Škrobar, Ljiljana

dipl.ing.poljoprivrede

57.

Šoštarić, Vladimir

dipl.teolog

58.

Šumečki, Ljiljana

ing.obućarske tehnologije

59.

Tomašek, Karmenka

mag.ing.prometa

60.

Topolnjak, Patricija

prof.hrvat. jezika i književnosti

61.

Trajkova, Rusa

akademski grafički dizajner

62.

Trstenjak, Petra

prof.geografije

63.

Varga, Natalija

dipl.ing.agronomije

64.

Vlahek – Ivek, Brankica

prof.njem.jezika i književnosti

65.

Vnuk, Barbara

mag.educ.matematike

66.

Vojnović, Biserka

dipl.ing.poljoprivrede

67.

 Zeman, Marko

 mag. educ. phys

68.

Živković, Hrvoje

mag.teolog

 

Radno vrijeme nastavnika određuje se rasporedom sati.

      Promjene radnog vremena moguće su u iznimnim slučajevima.

 

C.     PODACI O ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKOM OSOBLJU ŠKOLE

 

RB

Prezime i ime

Radno mjesto

1.        

Kolar Ružica

 

tajnica

2.

Posavec Mičić Željka tajnica

3.        

Svenšek Jadranka

voditeljica računovodstva

4.        

Ladika – Škoda Ana

računovodstveni referent – financijski knjigovođa

5.        

Novak Mladen

spremač

6.        

Lešnjak Stjepan

domar

7.        

Lešnjak Stojanka

spremačica

8.        

Horvat Mirjana

spremačica

9.        

Cvija Marijana

spremačica

 

 

preskoči na navigaciju