Aplikacija "Nauči crtati cipelu"

Promotivni video škole

« Srpanj 2018 »

Pripreme za Božićni sajam
Autor: ŽELJKA MIHALIC, 14. 12. 2017.

Učenice 1. ko i 3. kc razreda (smjer krojačice) u pripremama su za školski humanitarni Božićni sajam koji će se održati 22. prosinca 2017. od 9 do 12 sati u holu škole. Učenice 1. ko razreda na praktičnoj nastavi, u slobodno vrijeme te u okviru izvannastavnih aktivnosti vezanih uz struku, uz podršku i pomoć svojih profesorica izrađuju uporabne predmete u patchwork tehnici (jastuke, podmetače za šalice - kombinacijom i dezenima tekstilnih materijala primjerenim blagdanima).

Učenice su veći dio tih vještina stekle u sekciji Izrada uporabnih predmeta u pathcwork tehnici čija je voditeljica Jadranka Prošev. Učenice 3. kc uz pomoć razrednice Katice Korunek izrađuju nakit (ogrlice, narukvice) tehnikom pletenja i ispreplitanja raznobojnih perlica stvarajući svoje kombinacije i uzorke. Učenice su i članice sekcije Izrada nakita i modnih detalja čija je voditeljica Dubravka Šantl.

Učenice svih razreda krojača uključene su u više sekcija školske zadruge "Jabuka" koja postiže izvrsne rezultate na županijskim i državnim smotrama, sudjeluje na mnogo humanitarnih prodajnih manifestacija te na raznim sajmovima i izložbama.

I zato sve učenike, roditelje, goste i prijatelje pozivamo na Božićni sajam koji će se održati 22. prosinca 2017. od 9 do 12 sati u Gospodarskoj školi. Kupnjom proizvoda i usluga podržavate naše učenike i profesore, cijeneći uložen trud i dobru volju, a ujedno se uključujete u humanitarnu akciju kojom ćemo pomoći dvjema udrugama. HVALA!

Učenici i djelatnici Gospodarske škole Čakovec