« Svibanj 2024 »

Osmaši – dođite na "Dane otvorenih vrata srednjih škola"!
Autor: Velimir Posavec, 5. 4. 2013.

Srednje škole iz Međimurske županije pozivaju učenike 8. razreda svih osnovnih škola i njihove roditelje na "Dane otvorenih vrata srednjih škola". Prema najavama iz nadležnog ministarstva početkom travnja učenicima 8. razreda biti će omogućen pristup na internet stranice za elektronički upis u 1. razrede srednje škole.

Kako bi učenici i roditelji dobili što više kvalitetnih informacija prije odabira budućeg zanimanja, tijekom subote 6. travnja u vremenu od 8 do 12 sati sve srednje škole koje imaju sjedište u gradu Čakovcu otvaraju vrata svojih učionica i specijaliziranih laboratorija svim potencijalno zainteresiranim učenicima iz osnovnih škola

U subotu 13. travnja s istim ciljem zainteresirani učenici i roditelji pozivaju se u Srednju školu Prelog. Obavještavaju učenike i roditelje da je s prijevoznicima "Rudi-Expressom" i "Jakopić" d.o.o. Međimurska županija dogovorila besplatan prijevoz učenika i nastavnika za subotu 6. travnja 2013. u vremenu od 8 do 12 sati za srednje škole sa sjedištem u Čakovcu, a za Srednju školu Prelog u subotu, 13. travnja u vremenu od 9 do 12 sati.

Za besplatni prijevoz mogu se koristiti svi autobusi prema voznom redu za subotu koji prometuju na području određenih osnovnih škola, a moći će ga koristiti učenici i nastavnici prema popisima koje će ovjeriti osnovne škole.