Dan škole 2010.

U srijedu 12. svibnja 2010. svečano i veselo proslavili smo Dan škole. Učenici i profesorica Davorka Gregorić osmislili su prigodni zabavni program. U sklopu njega ravnateljica Sabrina Blajda pogađala je koje profesore su opjevali učenici 4.PT razreda. Većinom uspješno. Slijedio je izvrstan pjevački nastup Gabrijele Cindrić iz 3.FK razreda. Učenice tekstilnog usmjerenja predstavile su se revijom Jakna u ritmu velegrada.

Najveći interes pobudio je izbor najljepše maturantske odore. U konkurenciji šest završnih razreda (4.PT, 3.KPP, 3.FK, 3.VO, 3.C i 3.KC) prvo mjesto osvojili su učenici 3.KC razreda (pomoćni krojač i pomoćni cvjećar – razrednik Elvis Novak) odorama u mornarskom stilu. Drugo mjesto zauzeli su učenici 3.KPP razreda (krojač, pediker, pismoslikar – razrednica Dragica Rusak) odorama u stilu Pink Panthera. Posebno je zanimanje izazvao njihov transparent. Treće mjesto pripalo je lavicama i lavovima iz 3.C (cvjećari – razrednica Dunja Geršak). Učenicima se prigodnim govorom obratila ravnateljica škole prof. Sabrina Blajda.

Ravnateljica je najuspješnijim natjecateljima i njihovim mentorima sa županijskih i državnih natjecanja (osvojeno 1. do 3. mjesto) darovala prigodne darove.

Proslava se nastavila nogometnim (muškarci) i odbojkaškim (žene) susretima ekipa profesora i maturanata. Profesori su postali pobjednici oba takmičenja. Možda je tome pridonio strah maturanata zbog zaključivanja ocjena ili jednostavno nisu imali sreće. Tko zna? Krhko je znanje.

Atmosferu s događanja dočarava nekoliko idućih fotografija, a sve snimke (279) pogledajte u fotogaleriji.