Nagrada Europska oznaka kvalitete za eTwinning projekt Sell your skills
Autor: Velimir Posavec, 21. 11. 2015.

Učenici 2.PT razreda i njihova mentorica prof. Vesna Stunković su tijekom 2014. godine s učenicima iz Poljske, Portugala i Latvije radila na eTwinning projektu pod nazivom Sell you skills.

Cilj projekta bio je razviti kod učenika strukovnih zanimanja poduzetničke vještine i ključne kompetencije koje su im potrebne kako bi postali što bolji u svojim odabranim strukama. Projekt je  omogućio učenicima razmjenu iskustava, predstavljanje svojih zanimanja, pretraživanje nacionalnih i europskih radnih portala kako bi utvrditi svoje šanse za europsko zapošljavanje. Prilikom provedbe projekta služili su se i usavršili  upotrebu  ICT alata te se koristili engleskim jezikom kroz međusobnu komunikaciju.

Učenice Maja Mikulić i Doris Hergotić, 2.PT razred, za potrebe projekta snimile su i kratak video kojim smo prezentirali školu našim partnerima. Video je dostupan na linku:

Hrvatska nacionalna agencija prepoznala je vrijedan rad učenika i nagradila projekt oznakom kvalitete.

Osim hrvatskog priznanja projekt je dobio i najviše priznanje, Europsku oznaku kvalitete.

Certifikati:

Logotipi projekta: